
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 9 |
| Connector Type | Shrouded |
| Gender | Male |
| Packaging | Reel |
| Termination | Solder Pin |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| RoHS | Compliant |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 1.25 mm |
Stock: 1718
Distributors
pcbx
Unit Price$0.29885
Ext.Price$0.29885
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29885 | $0.29885 |
| 10 | $0.26382 | $2.63820 |
| 50 | $0.23290 | $11.64500 |
| 100 | $0.19963 | $19.96300 |
| 500 | $0.17111 | $85.55500 |
| 1000 | $0.16274 | $162.74000 |
| 3000 | $0.15478 | $464.34000 |
| 5000 | $0.14720 | $736.00000 |
